8 Şubat 2015 Pazar

GİNTAMA 528 - KAHRAMANLAR GEÇ GELİR


Amanın, bu güzellik de ne böyle?!?!

:D Rawları görenler biliyor. Sorachi Zura'mızı gerçekten çok güzel çiziyor xD

Gintama 528 -  Kahramanlar Geç Gelir
İndirmek için tıklayın.

Hepinize keyifli okumalar!!

~~rassvet~~

7 yorum:

 1. Adamın dibisiniz coook teşekkürler....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Desteğin için asıl biz teşekkür ederiz :))

   --rassvet

   Sil
 2. Mükemmel mükemmel ellerinize sağlıııkk!!
  Manga inanılmaz gidiyor nisan ayını iple çeker olduk :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederiz :) Bi trailer video falan gelse keşke, bekleme sürecinde açıp açıp izlerdik :) Hem animasyon kalitesiyle ilgili de bi fikir verebilirdi.

   --rassvet

   Sil
 3. Manganın güncel bölümlerini takip etmeye yani başladım da şu an devam eden arc'ın ilk bölümü hangisi? Güncel arcdan devam edip öncekileri vaktim olduğu zaman okuyacam da :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 502 galiba (bana hepsı tek bolum gıbı geldı :d )

   Sil
  2. Geç oldu cevap biraz ama sana tavsiyem aşağıda vereceğim sırada gitmen:

   452-454 : Direnişçi Buluşma Partisi Arc (geçmişle ilgili kısımları var, her ne kadar geyik olsa da joui 4'lüsünün arasındaki ilişkiyi biraz olsun gösteriyor. İstersen atlayabilirsin.)

   463-469 : Shinigami Arc (Güncel arctan önce kesinlikle okunması gereken bölümler. Sorachi kendisi de demişti zaten bu arcın ilerideki bölümler için büyük önem taşıyacağını)

   477-480 : Kaientai Arc (Epey bi geyik aslında ama geçmişle ilgili kısımları var. Sakamoto'nun Gin-Taka-Zura üçlüsüyle nasıl tanıştığını ve daha sonrasında nasıl Kaientai'yi kurduğunu anlatıyor.)

   488-491 : Afro Arc (Shinsengumi tarihindeki önemli kişilerden birinin Gintama'ya dahil oluşunu görüyoruz. Artı Zura'nın bu kişiyle olan mücadelesi falan da var. Eğlenceli epey, atlayabilirsin ama sonradan "bu kimdi" deme diye koydum :D)

   502-... : Güncel arc Shogun Suikasti Arc, 502'den başlıyor. Benim görüşüme göre 524 ile sona eriyor ama son arcın adı daha belli değil, hem yine ciddi bölümlerle devam ettiği için ayırmıyorum.

   Sil