GİNTAMA HABERLERİ: Yayınlanmamış Anime Bölümü DVDsi

Manganın 517. bölümüyle birlikte gelen haber, animeye aktarılmamış bir manga bölümünün DVD olarak verileceğinin müjdesini veriyor! Haber ise şöyle:

"Shueisha'nın Weekly Shounen Jump dergisinin bu yılki 50. cildi, Gintama mangasının 58. cildinin sınırlı sayıda dağıtılacak olan özel versiyonunda bir anime DVD'sinin de yer alacağını duyuruyor. Manga cildi, henüz televizyonda gösterilmemiş olan orijinal anime bölümü ile birlikte 3 Nisan 2015'te dağıtılacak. Pakette ayrıca özel bir orijinal cilt kapağı, özel bir anime kitap ayracı ve özel bir anime posta kartı da dahil olacak.

Paketteki animenin sloganı ise şöyle: 'Bütün Yorozuya üyeleri için ... Tek bir kez daha uyanma vakti'

...

Bu yılki Jump Özel Anime Festivali'nde ayrıca tek bölümlük bir Gintama özel bölümü de yayınlanacak. Weekly Shounen Jump, festivalde yayınlanacak olan bölüm ile manga paketinde yer alacak olan anime bölümünün aynı olup olmadığıyla ilgili kesin bir bilgi vermedi."


Duyurunun yapıldığı sayfa yukarıda olup, resimlerden anlaşıldığı kadarıyla DVD'de yer alacak olan bölüm, manganın animeye çevrilmemiş olan 312. bölümü olacak gibi. Yeni sezon haberi gelmese de, bütün bu özel bölüm haberlerini umarım daha da sevindirici bir haber izler :)Yorumlar

  1. Aslında bu bölümün yayınlanmış olması gerekiyordu http://www.youtube.com/watch?v=oNqmnoLKWPk#t=1m38s

    312. bölümün şu sayfasına denk geliyor http://www.mangareader.net/307-57158-9/gintama/chapter-312.html

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şanssızın Günceli

Güncel miymiş bu???

Bir Çevirmenin Günceli